Калькулятор Про компаніюКаталогГалереяДилерамКонтактиВідео

Наш графік роботи

Офіс:
м. Львів,
вул. Зелена 115 з
Режим роботи:
Пн-Пт з 8.00 до 18.00
Магазин:
т/ц “Шувар” маг. №118
Режим роботи:
Пн-Сб з 10.00 до 19.00
Магазин:
ВК "Південний"
ТЦ "Європа" маг. №5,
Режим роботи:
Вт-Нд з 10.00 до 18.00
Графік роботи
офісу та магазинів
(032) 244-45-01
(067) 244-45-03
Інформація про алюмінієві жалюзі

Почнемо з найбільш популярних – алюмінієвих.

Алюмінієві – найбільш поширений вид горизонтальних жалюзі бувають таких видів:
стандарт; люкс; солодизайн.

Їх виготовляють з алюмінієвої полоси товщиною 0,16 – 0,25 мм. яку попередньо профілюють для надання пружності. Найширша гама кольорів серед жалюзі шириною 25 мм.

Регулювання ламелі відбувається за допомогою шнура і пластикового прута управління в потрібний розворот і висоту, тому можливо регулювати надходження сонячного світла.

Жалюзі зроблені з алюмінієвого полотна, не бояться сильних забруднень, піддаються будь-якому типу очищення, не вицвітають на сонці, а також підходять для приміщень з високими санітарними вимогами.

Ламелі для горизонтальних жалюзі мають широку кольорову гаму і фактуру, це дає можливість підібрати їх під будь-який інтер'єр. Вони можуть бути матовими або глянцевими, з малюнком під дерево, а так само перфоровані. При виборі кольору зверніть увагу, якщо кімната орієнтована на північ краще вибрати жалюзі світлих тонів, вони відображають більше світла і створюють відчуття тепла і присутність сонця. Холодні відтінки слід вибирати для вікон, що виходять на південь і південний захід

Цей тип жалюзі можна використовувати як вдома, так і в офісі. У квартирі вони відмінно підійдуть на кухонне вікно,  легко миються, а в офісі їх можна використовувати між офісних перегородок.


Завдяки надійності, ефективності і простоті в управлінні, такі жалюзі популярні повсюди.

Ідеї для Вас:
Найчастіше замовляють
Найбільше преглядають
Рекомендуємо переглянути
Знижка