Калькулятор Про компаніюКаталогГалереяДилерамКонтактиВідео

Наш графік роботи

Офіс:
м. Львів,
вул. Зелена 115 з
Режим роботи:
Пн-Пт з 8.00 до 18.00
Магазин:
т/ц “Шувар” маг. №118
Режим роботи:
Пн-Сб з 10.00 до 19.00
Магазин:
ВК "Південний"
ТЦ "Європа" маг. №5,
Режим роботи:
Вт-Нд з 10.00 до 18.00
Графік роботи
офісу та магазинів
(067) 244-45-03
Ролокасети

Ролокасети служать для захисту віконних і дверних проємів різних об"єктів від несанкціонованого проникнення шляхом злому.  Захист вікон і дверей важлива функція ролокасети, але не лише цим вони цінні.

Ролокасети стають популярні  завдяки своїй тепло – і шумоізоляції, що призводить до додаткової економії тепла, і повноцінного відпочинку.

До того ж ролокасети можуть захистити від будь-якої негоди – дощу, вітру, жаркого сонця, зайвого світла.Ролокасети  займають мало місця, алюмінієві короби для прийому роллет гармонійно вписуються в будівлі будь-якого архітектурного стилю і, що важливо, встановлюються без серйозних будівельних робіт. Стійке покриття профілів – багатошарове лакування гарячою сушкою - не потребує сезонного підфарбовування. Кожен окремий виріб виготовляється в строгій відповідності з Вашими розмірами і конкретними умовами монтажу.

Управління полотном ролокасети здійснюється за допомогою приводних механізмів таких типів: електропривід,пружинно-інерційний, шнуровий ручний, кордовий ручний, воротковий ручний.

Ідеї для Вас:
Найчастіше замовляють
Найбільше преглядають
Рекомендуємо переглянути
Знижка