Калькулятор Про компаніюКаталогГалереяДилерамКонтактиВідео

Наш графік роботи

Офіс:
м. Львів,
вул. Зелена 115 з
Режим роботи:
Пн-Пт з 8.00 до 18.00
Магазин:
т/ц “Шувар” маг. №118
Режим роботи:
Пн-Сб з 10.00 до 19.00
Магазин:
ВК "Південний"
ТЦ "Європа" маг. №5,
Режим роботи:
Вт-Нд з 10.00 до 18.00
Графік роботи
офісу та магазинів
(067) 244-45-03
Секційні ворота

Секційні ворота – найбільш популярний вид гаражних воріт, вони поєднують в собі надійність з елегантністю дизайну. То хіба можна порівняти привабливий зовнішній вигляд і легкість конструкції з громіздкими сталевими воротами, прикрашеними навісним замком?

Секційні ворота дозволяють економити простір, оскільки при відкритті плавно від'їжджають вгору, і у відкритому положенні знаходяться під стелею. Власники гаражів, на яких встановлені секційні ворота, позбавлені від необхідності регулярно розчищати сніг перед гаражем в зимовий час. Секційні ворота складається з теплозберігаючих сендвіч-панелей, полотно щільно прилягає до отвору, тому тепловтрати зведені до нуля.


Секційні ворота – це надійний захист від непрошених гостей: по вибору замовника, можна встановити засувку або клямку, що обертається, аби ворота можна було відкрити лише зсередини. Ворота даного типа з ручним приводом мають потужний замок ригеля і антивандальну ручку, розташовану із зовнішнього боку. Рейковий привід сам є потужним замком, що надійно захищає від злому

В залежності від того наскільки інтенсивним буде навантаження на ворота, встановлюються різні типи приводів. Для невеликих секційних воріт оптимально підійде електропривід рейкового типа, який зручно вмонтовується позаду воріт на стелі гаража. На великі секційні ворота, у тому числі і розташовані в промисловій зоні, призначені осьові промислові приводи, які вмонтовуються збоку від отвору воріт, під стелею.При раптовому відключенні електроенергії, ворота можна легко розблоковувати і перевести в ручний режим управління. Дистанційне керування допоможе Вам відкрити секційні ворота, не виходячи з машини і навіть не зупиняючи її, завдяки великому радіусу дії пульта (близько 100 м). Важливим аксесуаром для воріт є фотоелементи.

Вони забезпечують безпеку воріт, миттєво блокуючи їх, якщо в отворі знаходиться машина або людина.

Завдяки жорсткій конструкції ворота можуть досягати 8 м по ширині та 6 м по висоті. Стандартні кольори - білий і коричневий. Основний елемент воріт - панель висотою 488 або 610 мм і товщиною 40 або 45 мм, виконана з двох металевих листів. За бажанням клієнта ворота можна обладнати дверима і віконечками. Для автосервісів, автосалонів та інших промислових приміщень часто використовують панель – панорама.

Ідеї для Вас:
Найчастіше замовляють
Найбільше преглядають
Рекомендуємо переглянути
Знижка