Каталог

Горизонтальні жалюзі

Класичні горизонтальні жалюзі

поєднують в собі надійність, функціональність і стиль. Зручний механізм управління, дозволяє легко регулювати світловий потік. Велика кольорова гамма дозволить Вам вдало підібрати жалюзі для будь-якого інтер’єру.

Вертикальні жалюзі

широко застосовуються як при оформленні офісних приміщень, так і при декоруванні домашніх інтер’єрів. Матеріалом для виготовлення вертикальних жалюзі служить тканина і пластик.

Вертикальні жалюзі

Тканинні ролети

Тканинні ролети

по праву завоювали популярність у замовників та дизайнерів  завдяки асортименту стильних тканин і бездоганній якості виробів. Велика колекція спеціалізованих тканин надана виробниками Німеччини та Польщі.

Римські штори

один з найсучасніших, модних і функціональних елементів дизайну. Це горизонтально прошите(кишеньки) полотно тканини для жорстких вставок, які за допомогою механізму ланцюжка укладаються в широкі горизонтальні складки.

Римські штори

Бамбукові та джутові штори

Бамбукові та джутові штори

Відмінно підійдуть для оформлення кабінетів, солідних ретро-клубів і ресторанів. Виглядають дуже дорого і презентабельно. Вони неодмінно сподобаються шанувальникам англійського стилю, але і любителі східних інтер’єрів не залишаться до них байдужими.

День-Ніч ролети

відрізняються від звичайних ролет спеціальною тканиною. Простий механізм управління при опусканні або підйомі змінює положення смуг, що дає можливість легко регулювати в кімнаті інтенсивність освітлення.

День-Ніч ролети

Пліссе

Штори плісе

також називають жалюзі плісе – такі вироби прекрасно личать для будь-яких типів вікон, у тому числі арочних і нестандартних. Застосування направляючих дозволяє використовувати штори плісе на мансардних вікнах, що відкидаються.

Дерев’яні жалюзі

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Дерев'яні жалюзі

Ролокасети

Ролокасети

служать для захисту віконних і дверних проємів різних об”єктів від несанкціонованого проникнення шляхом злому.  Захист вікон і дверей важлива функція ролокасети, але не лише цим вони цінні.

Москітні сітки

основне призначення це захист приміщення від комах, також є надійною перешкодою від цвіту, листя та ін. Москітні сітки встановлюються на пластикові, алюмінієві вікна, дверні та інші проєми.

Москітні сітки

Рейчел гардини

Рейчел гардини

новий тип гардин, це день-ніч у вертикальному форматі. Карниз і механізм управління абсолютно ідентичні , як і у вертикальних жалюзі. Ця дизайнерська новинка – стильне рішення для будь-якого інтер”єру.