Пліссе

Штори плісе, також називають жалюзі плісе – такі вироби прекрасно личать для будь-яких типів вікон, у тому числі арочних і нестандартних. Застосування направляючих дозволяє використовувати штори плісе на мансардних вікнах, що відкидаються.

Можлива як повна, так і часткова ізоляція сонячного світла залежно від фактури і щільності тканини.Штори плісе мають безліч варіантів установки на різних типів вікон, балконів, дверей.

При найпростішому варіанті установки штори плісе, тканина опускається як вниз так і вверх. Відстань від краю виробу до драбинки, що підтримує, не менше 5 см, але не перевищує 15 см, а відстань між шнурками не перевищує 50 см, щоб уникнути провисання тканини.


Замість шнура управління можна використовувати так званий пружинний механізм управління. При цьому до рейки кріпиться спеціальна ручка, рухаючи за яку, можна зафіксувати жалюзі плісе в потрібному положенні автоматично.

Плісировані штори ідеально личать до будь-якого інтер’єру, гармонійно поєднуються з гардинами, шторами, тюлями. Цей проект є результатом тридцятирічного досвіду англійської компанії Louvolite по виробництву систем плісированих штор. Система Equipleat функціональна, легко встановлюється, проста і надійна в експлуатації.


Це запатентована система забезпечує однакове складання в плісированій шторі будь-якої форми. В штор без цієї системи можуть виникнути проблеми, по-перше, тканина, особливо у вертикальних шторах, прагне залишатися внизу штори.

По-друге, плісирована тканина, в шторі для нестандартного вікна не відповідатиме цій формі, якщо вона не рівномірно розподілена по вікну.

У трикутній шторі плісе, тканина, навіть якщо правильно відрізана, не покриє вікно повністю, тому що складки прагнутимуть збиратися в підстави трикутника.