Про нас

new_big_logo_2

Компанія “Ромiго” – це комплексне рішення по сучасному i стильному оформленню вікон. З початку заснування (1994р) компанія пропонує своїм клієнтам найкращі рішення домашнього та офісного декору вікон.

Компанія займається виробництвом i встановленням всiх видів горизонтальних i вертикальних жалюзi, тканинних i захисних ролет, римських штор, антимоскiтних сіток, маркіз, легких перегородок з холодного алюмінію, секційних ворiт. Клієнти компанії – як роздрібні так і гуртові покупці. Дилерам – спеціальні пропозиції по закупівлях і чіткі терміни постачання. Компанія пропонує споживачам лише якісну продукцію за доступними цінами. У своїй роботі використовуються матеріали i комплектуючі від відомих світових виробників. Серед працівників компанії – лише професіонали високого рівня. Вони знають все, що пов’язане з дизайном і встановленням виробів компанії, і поділяться всією інформацією, що цікавить Вас.

Наші переваги

Список послуг, що надає компанія “Роміго”, включає:

Компанія “Ромiго” надає весь спектр робіт по індивідуальному замовленню. Продавці i менеджери офісу покажуть зразки продукції i нададуть необхiднi консультації; кваліфікований майстер проведе заміри; після виготовлення виробу в короткі терміни якісно його встановить.

Маєте запитання?

Отримайте безкоштовну консультацію!