Москітні сітки

Москітні сітки – основне призначення це захист приміщення від комах, також є надійною перешкодою від цвіту, листя та ін. Москітні сітки встановлюються на пластикові, алюмінієві вікна, дверні та інші проєми.

Конструктивно є сітки рамні(кріпляться на «жабки» чи кишеньки) на завісах(переважно для балконних дверей), ролові та сітка-плісе(універсальні)

Рамка сітки – виготовляється з екструдованого алюмінієвого профілю покритого порошковою фарбою. Вона не схильна до корозії і стійка до перепадів температур і різних хімічних дій. Колір рамки стандартного виконання – білий або коричневий. Теж в наявності колір титан та золотий дуб.

Матеріал сітки – фіберглас. Це досить міцний полімерний матеріал стійкий до всіх видів зовнішніх атмосферних дій. Колір і розмір вічка (1х1мм) підібрані так, щоб москітна сітка, будучи абсолютною перешкодою для комах, зберігала всі переваги відкритого вікна. Колір сітки – сірий. Досвід показує, що інші кольори – не практичні.

Методи кріплення залежать від типу сітки та конкретного проєму

Рекомендації по догляду:
Чистити сітки слід щіткою або м’якою поролоновою губкою в теплій воді із застосуванням звичайних побутових миючих засобів (мило, порошок). Зусилля натиску щітки/губки на сітку має бути слабким.
Для чистки сітки віконної її потрібно демонтувати.